VICON - bubnové žací stroje

Nesené bubnové rotační žací stroje řady CM

Žací stroj Vicon CMBubnový rotační žací stroj nesený typu CM může být agregován s traktory kategorie závěsu I a II. Má mechanické skládání do přepravní polohy. Proti poškození úderem je chráněn nárazovou pojistkou. Kopírovaní žacího stroje zajišťují silné pružiny.
Prstový kondicionér může být namontován pouze na typ CM 218
Požadované otáčky vývod. hřídele jsou 540 ot/min.
Změna výšky strniště je umožněna výměnnými podložkami pod talíře.


počet bubnů/záběr
hmotnost
GT 165-27
CM 168 Bubnová lišta
2 /  1,65 m
453 kg
ST 185-13
CM 188 Bubnová lišta
2 /  1,85 m
501 kg
EZ 218-04
CM 218 Bubnová lišta
2 /  2,10 m
635 kg
TG 268-05
CM 269 Bubnová lišta
4 /  2,65 m
700 kg
LD 298-04
CM 299 Bubnová lišta
4 /  2,95 m
800 kg

Nesené bubnové rotační žací stroje řady SOLID

Žací stroj Vicon SolidBubnový rotační žací stroj bočně nesený typu SOLID může být agregován s traktory kategorie závěsu II. Má hydraulické skládání do přepravní polohy do boku. Žací jednotka je středově zavěšena a spolu s hydropneumatickým odpružením umožňuje tedy velmi dobré kopírování. Seřízení výšky strniště se děje pomocí dvou seřizovacích šroubových vřeten. Talíře bubnů, které rotují během sečení jsou automaticky bržděné při zvednutí žacího stroje na souvrati. Kondicionér s plastovými V prsty je snadno demontovatelný. Otáčky kondicionéru je možno změnit v závislosti na porostu. Dodává se v záběru 3,1 m se čtyřmi bubny. Ve stejném záběru se dodává nyní i čelně nesené provedení, které se snadno zavěsí na rychlozávěs Accord. Konstrukce čelně neseného provedení vychází ze závěsného, včetně vybavení kondicionérem i způsobu odpružení. Modulární konstrukce zde kombinuje záběr 3.1m s nízkou hmotností - 550kg. Nízké hmotnosti je dosaženo použitím vysoce kvalitních lehčených materiálů u hliníkových hnacích jednotek, a také díky polyethylenovým ochranným krytům. Tento čtyřbubnový žací stroj má dva bubny velkého průměru na stranách. Tyto bubny usměrňují materiál na dva menší bubny uprostřed. Výsledkem je pravidelný obdélníkový řádek pokosu, 100 cm široký pro zamezení nežadoucího přejíždění pokoseného materiálu traktorem.


Nesená žací kombinace CMP9001

Žací kombinace Vicon CMP9001Bubnový rotační žací stroj CMP 9001 je vlastně nesená kombinace čelního žacího stroje se dvěma bočně nesenými. Zavěšení žacích lišt je plovoucí na pružinách, zajišťujících podélné i příčné kopírování. Má hydraulické skládání do přepravní polohy. Kondicionér s plastovými V prsty je k dodání jako volitelná výbava.


Chcete více informací o žacím stoji Vicon ? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej zemědělské a komunální techniky


Rozvíjíme rodinné hodnoty - tradice, spolehlivost a solidnost.

+420 327 551 020


Autorizovaný prodejce strojů firem DEWULF, KUBOTA, KRONE, SMS Rokycany, KVERNELAND

© 2019, VOBOSYSTÉM s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing