Prodej nových strojů CASE IH v platnosti od 05.10.2015 převzala společnost AGRI SYSTEM, a.s., http://www.agrisystem.cz, tel.: 327 551 023, e-mail:

Pásové lišty CASE IH


Case IH - pasové lištyKoncept pásové lišty Case IH 2162 se třemi sekcemi je jednoduchý svým designem, ale velmi efektivní při práci. Je založen na faktu, že jakékoliv kopírování lišt začalo být aktuální až s lištami o záběru větším než 5m, protože každá menší lišta si dokáže poradit s běžnými nerovnostmi pozemku. Flexibilní pásové lišty Case IH 2162 jsou tak v praxi v podstatě tři menší žací lišty vedle sebe, každá o záběru menším než 5m.

Tento unikátní flexibilní systém umožňuje permanentní minimální vzdálenost mezi kosou a přiháňkami přiháněče, dokonce i při maximálním prohnutí lišty. Výsledkem je flexibilní žací lišta, která kombinuje výhody pásového dopravníku pro plnění mlátičky a flexibilní lišty pro sklizeň polehlých nebo nízkorostoucích plodin.

FLEXIBILNÍ SYSTÉM

Lišty Case IH 2152/2162 mají unikátní parabolický přiháněč, který zajišťuje permanentní těsný kontakt přiháněk s kosou po celém pracovním záběru žací lišty. Výsledkem je rovnoměrné podávání matriálu a plnění mlátičky bez rizika poškození kosy nebo přiháněk.

RYCHLEJŠÍ A EFEKTIVNĚJŠÍ SKLIZEŇ

Pásové žací lišty předčí jakoukoliv konvenční lištu s průběžným šnekovým dopravníkem díky plynulému a efektivnímu plnění sklízecí mlátičky. Většina uživatelů brzy zjistí, že oproti dosavadní konvenční liště s průběžným šnekem mohou používat pásovou lištu Case IH o větším záběru, a přitom pracovat stejnou pojezdovou rychlostí jako s konvenční lištou. Sklidit více při každém přejezdu nejen snižuje celkový čas potřebný pro sklizeň, ale rovněž snižuje náklady na palivo, pracovní sílu atd. Navíc dochází k prodloužení životnosti Vaší sklízecí mlátičky díky snížení času potřebného ke sklizni Vaší úrody.

ŽÁDNÝ „MRTVÝ TROJÚHELNÍK“ PRO PLYNULEJŠÍ, ŠETRNĚJŠÍ A EFEKTIVNĚJŠÍ PLNĚNÍ MLÁTIČKY

Protože pásové lišty Case IH nemají průběžný šnekový dopravník, nenajdete na nich žádný „mrtvý trojúhelník“ jako u lišt se šnekem. V tomto prostoru těsně před šnekem u konvenčních lišt dochází k zastavování materiálu, což často způsobuje nerovnoměrné plnění mlátičky, v extrémních případech i zacpání lišty. U pásových lišt Case IH posečená plodina vstupuje do mlátičky klasy napřed a maximalizuje tak její výkon, dochází k úspoře paliva, zkvalitňuje se samotné mlácení a v neposlední řadě dochází ke snížení nákladů na případné opravy. Šetrné plnění mlátičky minimalizuje ztráty zrna, což je důležité u plodin jako jsou trávy, hrách, sója nebo jiná plodina, která je suchá a náchylná k vypadávání.


Prospekty ke stažení :

CASE IH - prospekt pásových lišt

Pásové lišty Case IH


Fotogalerie - pásové lišty CASE IH :

Case IH - pásové lišty Case IH - pásové lišty Case IH - pásové lišty Case IH - pásové lišty

Chcete více informací o pásových lištách CASE IH ? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej zemědělské a komunální techniky

Další informace na www.agrisystem.cz

Prospekty ke stažení :

CASE IH - katalog produktů

CASE IH - katalog produktů

Rozvíjíme rodinné hodnoty - tradice, spolehlivost a solidnost.

+420 327 551 020


Autorizovaný prodejce strojů firem DEWULF, KUBOTA, KRONE, SMS Rokycany, KVERNELAND

© 2019, VOBOSYSTÉM s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing