GRANIT PARTS - špičkové produkty, špičkový servis

GRANIT - náhradní a opotřebitelné díly
Jako specialista na vysoce kvalitní náhradní díly všech značek jsme k dispozici specializovaným obchodníkům se zemědělskými stroji po celé Evropě s nejlepšími službami a nejlepšími výrobky. Se značkou GRANIT nabízíme jako velkoobchodníci náhradní díly za výhodné ceny a zvyšujeme tak vaši konkurenceschopnost.

NEJLEPŠÍ KVALITA – NEJLEPŠÍ CEN
Na výrobky a dodavatele klademe vysoké nároky. Trvalé kontroly kvality a pečlivost při výběru nových výrobků zaručují kvalitu náhradních dílu GRANIT od přímého výrobce.

NÁROČNÁ FILOZOFIE SLUŽEB 
Kvalifikovaný tým, podrobný katalog, internetový obchod GRANIT, maximální připravenost k dodávce a její rychlost umožnují našim zákazníkům snížit náklady na vlastní sklady a dopravu. Tyto skutečnosti představují pro naše specializované obchodníky konkrétní výhody před konkurencí.

PODPORA PO CELÉ EVROPĚ  
Evropský trh je zásobován z centrálního skladu v Heeslingenu v severním Německu. Dceřinné podniky v Rakousku, Holandsku, Belgii, Francii, Itálii, Velké Británii a Polsku a dovozci v Dánsku, Švýcarsku a Irsku se starají o vysokou loajalitu místních zákazníků. Velký tým dealerů a telefonní poradna v několika jazycích zajištují podporu po celé Evropě.

NEJLEPŠÍ KATALOGY 
Podrobné katalogy jsou zcela zásadním faktorem pro úspěch na evropském trhu. V našem i vizuálně velice kvalitním katalogu naleznete každý výrobek GRANIT podrobně popsán se všemi relevantními technickými informacemi. V sedmi katalozích se představuje rozsáhlý sortiment GRANIT, zahrnující 80 000 výrobku. Výběr zahrnuje náhradní díly pro zemědělské stroje a tahače, přes motorové a elektrické náhradní díly, průmyslovou techniku a vybavení dílen až po náhradní díly pro obor zahrada& les. Kromě toho je v internetovém obchodě GRANIT bezkonkurenčně široká nabídka 4.380.250 výrobku, která je specializovaným obchodníkům k dispozici online nepřetržite 24 hodin denně.

GRANIT - katalog "Zpracování půdy"

Zpracování půdy

GRANIT - katalog "Traktory - náhradní díly"

Traktory - náhradní díly

GRANIT - katalog "Motor a převodovka"

Motor & Převodovka

GRANIT - katalog "Průmysl a dílna"

Průmysl a dílna

GRANIT - katalog "Elektrodíly"

Elektrodíly

GRANIT - katalog "Sklizeň a chovatelství"

Sklizeň a chovatelství

GRANIT - katalog "Zahrada a les"

Zahrada & Les

GRANIT - katalog "Hydraulika"

Hydraulika

E-SHOP
Přes e-shop můžete kdykoliv dohledat potřebné náhradní díly, a to s pohodlí domova a 24 hodin denně. U udávaných náhradních dílů se většinou nejedná o originální náhradní díly a vycházejí tudíž levněji než originální. Čísla originálních náhradních dílů slouží pouze ke srovnávacím účelům. Když nám sdělíte číslo dílu, většinou do 24 h Vám díl rádi dodáme.

Vstup do internetového obchodu GRANIT PARTS

SPECIÁLNÍ NABÍDKY
Náhradní díly za ještě lepší ceny. U nás je to vždy možné. Stálou nabídku náhradních dílů doplňují speciální předsezonní nabídky, kde Vám nabízíme potřebné náhradní a opotřebitelné díly za ceny, které Vám vyrazí dech. A to ve stejné kvalitě a stejně rychle jako obvykle.    

Chcete více informací o náhradních dílech GRANIT ? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej zemědělské a komunální techniky

Kde nás najdete

VOBOSYSTÉM s.r.o.

Nová adresa:
Chmeliště 20

285 04 Vavřinec
 


Rozvíjíme rodinné hodnoty - tradice, spolehlivost a solidnost.

+420 327 551 020


Autorizovaný prodejce strojů firem DEWULF, KUBOTA, KRONE, SMS Rokycany, KVERNELAND

© 2019, VOBOSYSTÉM s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing