Prodej nových strojů Great Plains v platnosti od 05.10.2015 převzala společnost AGRI SYSTEM, a.s., http://www.agrisystem.cz, tel.: 327 551 023, e-mail:

Univerzální secí stroj Great Plains Spartan 907

Great Plains - univerzální secí stroj řady SPARTAN 907

Spartan je univerzální secí stroj, který je s dávkou od 1,2 do 360 kg/ha schopen zasít i v těch nejobtížnějších podmínkách. Díky prořezávacím Turbo-koltrům Spartan vyniká v setí do strniště, nemá problém kvalitně uložit osivo i do podmítky nebo jinak připravené půdy. Spartana lze díky schopnosti zasít do drnu využít i pro setí TTP. Příčné i podélné kopírování terénu pro dokonalé setí jsou základními kameny jeho předností. Centrální nastavení přítlaku botek. Zásobník osiva s dostatečnou kapacitou, možnost dávkování hnojiva. Pracovní záběr: 9 m v taženém provedení.

Přesné uložení osiva i v obtížných podmínkách

Great Plains - univerzální secí stroj řady SPARTAN 907

Spartan 907 je osazen dvěma zásobníky s famózní kapacitou 7 000 litrů, kdy lze využít vše pro osivo nebo 3 500 litrů osivo a 3 500 litrů pro granulované hnojivo. Spartan 907 může být vybaven integrovaným šnekovým dopravníkem pro plnění i vyprazdňování zásobníků.

Great Plains - univerzální secí stroj řady SPARTAN 907

Bezkonkurenční příčné kopírování terénu, kdy je výsledný pracovní záběr rozdělen do tří sekcí a každá z nich nezávisle kopíruje i velmi zvlněný terén. Křídla se mohou vychýlit až 97 nahoru a 71cm dolů.

Great Plains - univerzální secí stroj řady SPARTAN 907

Předseťová příprava půdy je prováděna v páscích o šíři 3-5cm před každou výsevní botkou. Tuto finální předseťovou zónovou přípravu provádí Turbo-koltry s cílem vytvořit optimální podmínky pro perfektní práci secí botky. Dvojdisková secí botka díky offsetovému uspořádání kotoučů velmi dobře odolává ucpávání, a to i za vlhkých podmínek. Výsevní trubice pro maximální přesnost setí ukládá osivo až na dno připraveného lůžka. Za každou výsevní botkou následuje přitlačovací kolečko.

Great Plains - univerzální secí stroj řady SPARTAN 907

Zavěšení rámu secích botek na paralelogramu zajišťuje jejich optimální polohu k půdě.

Great Plains - univerzální secí stroj řady SPARTAN 907

Výhodou secích strojů Spartan je centrální a plynulá regulace přítlaku. Velmi jednoduše lze podle aktuálních podmínek upravit hodnotu přítlaku až na 250kg. Nejen, že "dostanete" osivo do půdy i za sucha, ale je možné osévat souvratě až po zasetí celého honu.

Velmi zajímavým technickým řešením je i přetlakový zásobník osiva. Přetlak v zásobníku pomáhá dobrému plnění výsevního válečku. Přetlak oceníte zejména v situacích, kdy je vyséváno osivo s menší objemovou hmotností. Přetlak také zajišťuje maximální čistotu v zásobníku.


Prospekty ke stažení :

Great Plains - univerzální secí stroj řady SPARTAN 907

Univerzální secí stroj Great Plains SPARTAN 907

Chcete více informací o secích strojích Great Plains SPARTAN 907 ? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej zemědělské a komunální techniky

Prospekty ke stažení :


Rozvíjíme rodinné hodnoty - tradice, spolehlivost a solidnost.

+420 327 551 020


Autorizovaný prodejce strojů firem DEWULF, KUBOTA, KRONE, SMS Rokycany, KVERNELAND

© 2019, VOBOSYSTÉM s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing