Krone - hydraulické nápravy pro senážní vozy

Hydraulické nápravy pro vozy Krone

Pro bezpečnou jízdu ve svahu nebo v zatáčkách plně vyhovují senážní vozy Krone konstrukční řady AX, MX a ZX. Poté, co byly dosud k dispozici typy MX a ZX s hydraulickými nápravovými agregáty, nabízí nyní Krone profesionální přepravní techniku s touto výbavou i u malých rotorových vozů AX.

Nápravy přitom stojí na hydraulických válcích vpravo a vlevo. Při jízdě na svahu nebo jednostranné nakládce nemůže vůz podklesnout na jednu stranu, jak tomu bývá u mechanicky odpružených náprav. Riziko převrácení na svahu je tak významně nižší. Stabilita při jízdě do zatáčky i při vysoké rychlosti je podstatně lepší.

Další výhody řešení od Krone přináší jednoduchost konstrukce systému bez komplikované elektroniky. Umožňuje také větší rejd než varianty se sdruženým agregátem. Díky jednoduché konstrukci je vlastní hmotnost nízká. O to vyšší může být užitné zatížení.
Krone využívá u hydraulických nápravových agregátů samozřejmě zkušenosti z oblasti užitných vozidel Krone. I zde prosazují odborníci pro praktickou přepravu jednoduché řešení, které je zárukou maximální bezpečnosti a vysokého provozního výkonu.

Zatížení na nápravu:

  • AX - 16t
  • MX - 18 nebo 20t
  • ZX  - 20 nebo 27t

Chcete více informací o hydraulických nápravách pro vozy KRONE ? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej zemědělské a komunální techniky

Prospekty ke stažení :


Rozvíjíme rodinné hodnoty - tradice, spolehlivost a solidnost.

+420 327 551 020


Autorizovaný prodejce strojů firem DEWULF, KUBOTA, KRONE, SMS Rokycany, KVERNELAND

© 2019, VOBOSYSTÉM s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing