KRONE - kombinace lisu a balíčky Combi Pack 1250 / Combi Pack 1500 V

Silné argumenty!KRONE - lis + balíčka Combi Pack

  • První zcela integrovaná kombinace lisu a balícího zařízení na trhu!
  • Originál od vedoucího výrobce na trhu!
  • Automaticky dobrý! Všechny pracovní operace jsou řízeny zcela automaticky!
  • Sběrač Pick-up o záběru 1,95 m; pro vysoký výkon a absolutně čistý sběr!
  • Rotační řezací ústrojí MultiCut, pro silnější stlačení materiálu lze nastavit až 17 nožů do záběru!
  • Integrované balící zařízení Krone s rotujícím dvojitým ovinovacím rámem!
  • Zásobník na 500 mm nebo 750 mm široké fólie; Nastavitelné napnutí fólie 50% nebo 70%!
  • Sériově: tandemová náprava s širokými pneumatikami!

Combi Pack 1250 MultiCut
Originál od vedoucího výrobce na trhu: Integrovaným lisem v kombinaci s  balícím zařízením Combi Pack 1250 nabízí Krone absolutní špičku mezi těmito lisy. Combi Pack 1250 MultiCut disponuje pevnou komorou a lisuje balíky o průměru 1,25 m. Pracovní procesy lisování a balení probíhají automaticky současně. Je třeba pouze jednoho traktoru s řidičem. To znamená úsporu času a nákladů, které dříve nebyly možné. Samozřejmě že i  u strojů Krone řady Combi Pack je využit tisíckrát prověřený koncept nekonečného příčkového dopravníku.

Plně automatický – zcela integrovaný!
PKRONE - lis + balíčka Combi Packo naplnění lisovací komory, případně po dosažení požadovaného tlaku je řidič upozorněn signálem, aby zastavil. Založí se síť, a ta ovine balík. Nato se otevře zadní čelo lisu. Balík se automaticky přesune na balící stůl. Během vytváření dalšího balíku v  lisovací komoře začne vzadu proces balení. Po navoleném počtu omotání balíku se proces automaticky ukončí. Jakmile je slisovaný další balík, řidič zastaví a balící stůl se skloní dozadu a po plachtě sklouzne na zem.

Drsný:
Balící stůl se svým příčkovým dopravníkem garantuje spolehlivé a rovnoměrné otáčení balíku za všech podmínek.

Fólie zůstává těsná:
Díky gumové plachtě sklouzne balík z balícího stolu opatrně a bez poškození. Při přepravě nebo lisování sena nebo slámy lze plachtu lehce přizvednout a zavěsit.

KRONE - lis + balíčka Combi PackCombi Pack 1500 MultiCut
Combi Pack 1500 V od Krone je prvním lisem kombinovaným s  balícím zařízením a proměnnou komorou na světe. Použitý lisovací modul pochází s řady Krone Vario Pack 1500 MultiCut. Průměr balíku se může pohybovat v rozmezí od 1,0 m do 1,5 m. Tak jako Combi Pack 1250, tak dokazuje i Combi Pack 1500 V svými funkcemi i jako přepravní prostředek při sběru slámy svou všestrannost. I zde platí: Úsporou času se snižují náklady!

Combi Pack 1500 V:
KRONE - lis + balíčka Combi PackPo naplnění lisovací komory, případně po dosažení požadovaného tlaku je řidič upozorněn signálem, aby zastavil. Založí se síť, a ta ovine balík. Nato se otevře zadní čelo lisu. Balík se automaticky přesune na balící stůl. Během vytváření dalšího balíku v  lisovací komoře začne vzadu proces balení. Po navoleném počtu omotání balíku se proces automaticky ukončí. Jakmile je slisovaný další balík, řidič zastaví, balící stůl se skloní dozadu, stejně jako u lisu Combi Pack 1250, a balík po plachtě sklouzne na zem.

Pro die Combi Pack 1500 V 
Krone vyvinul nový podávací systém. Po otevření lisovací komory je balík uložen na podávací stůl, který je vybaven nekonečným dopravníkem (podobně jako je příčkové pohyblivé dno). Balík je pak posouván a ne valen.

Napnutí fólie
lze jednoduše nastavit posunutím dvojitého ozubeného kola z 50% na 70%.

Zásobníky fólií:
Dva velkoobjemové zásobníky na fólie (vlevo a vpravo) pojmou celkem šest rolí fólií (500 mm nebo 750 mm).

Toto je komfort pro obsluhu!
KRONE - lis + balíčka Combi Pack - komfortní ovládáníO komfortním ovládání nemluví výrobce Krone jen tak. Přehledné, funkční a jednoduché. Řidič je informován o všech pracovních procesech jak akusticky, tak i vizuálně. Samozřejmostí je možnost kdykoliv zasáhnut stisknutím příslušného tlačítka na ovládacím pultu do plně automatického režimu. K tomu je stroj vybaven i automatickým systémem diagnostiky.

Více než jen řez:
Rotor s prsty uspořádanými do spirály plynule protahuje píci skrz řadu nožů (až 17 nožů). Průchodnost tohoto zařízení Vás přesvědčí. Malá vzdálenost mezi sběračem Pick-up a řezacím rotorem garantuje bezproblémový tok materiálu i s velmi krátkými stébly.

Obraceč balíků
Novinka, obraceč balíků jako příslušenství: Po zabalení je balík automaticky přetočen na plochou stranu, buď doleva nebo doprava.
Balíky postavené na čelo se nemohou odvalit. Čelo balíku je zakryto několikanásobnou vrstvou fólie, proto je snížené riziko poškození např. od tvrdšího strniště nebo ptáků. Při další manipulaci pak není třeba balíky obracet hydraulickými kleštěmi.


Prospekty ke stažení :

KRONE - lisy na kulaté balíky + balíčka Combi Pack

   Lis na kulaté balíky + balíčka Krone Combi Pack

Chcete více informací o lisu s balíčkou Krone Combi Pack ? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej zemědělské a komunální techniky

Prospekty ke stažení :


Rozvíjíme rodinné hodnoty - tradice, spolehlivost a solidnost.

+420 327 551 020


Autorizovaný prodejce strojů firem DEWULF, KUBOTA, KRONE, SMS Rokycany, KVERNELAND

© 2019, VOBOSYSTÉM s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing