Krone - KWT 2000 se záběrem téměř 20 m

Krone - obraceč KWT 2000 se záběrem téměř 20 m

V novém rotorovém obraceči a čechrači KWT 2000 prezentuje největší stroj tohoto druhu na světě. Tento obraceč je charakterizován 18 rotory a záběrem 19,6 m. Navzdory obrovskému záběru udržuje stroj KWT 2000 stopu za traktorem díky inovativnímu a inteligentnímu řízení Krone vzorně. Při jízdě po silnici se aktivuje nucené řízení. Obraceč přesně následuje tahač a je velice dobře manévrovatelný. V režimu práce na poli se řízení automaticky přenastaví a bod otáčení se přenáší na podvozky rotorů. Přepravní podvozek a rotorové podvozky tak sledují jednu stopu, která zamezuje např. smýkání na poli.

Aktivní přenášení váhy na souvrati
Při zvednutí rotorů stlačuje hydraulicky předepjatá pružina oj směrem dolů. Dolní přepravní ramena si zachovávají svoji polohu. Pro pracovní a přepravní polohu se pružina automaticky odlehčí. Tento princip zvyšuje bezpečnost obraceče. Nemůže tak u něj dojít např. k "najíždění" na svahu.

Další detaily: malý průměr rotorů 1,53 m umožňuje dokonalé kopírování terénu a kvalitní práci. Díky velkým pneumatikám a automatickým sklápěcím podpěrám je stroj na silnici kompaktní a bezpečný. Stroj se připojuje do zadních ramen traktoru. Pro ovládání stačí jednočinný hydraulický okruh a zpětné vedení. KWT 2000 je kompatibilní se systémem Load-Sensing.
Nový obraceč Krone je sériově vybavený palubní elektronikou s možností připojení na ISOBUS. Obraceč tak lze jedním stisknutím tlačítka nastavit z přepravní do pracovní polohy nebo do polohy na souvrati. Plynulé nastavování pracovní polohy je také komfortní.

Závěr: Se strojem KWT 2000 potvrdila firma Krone svoji vedoucí pozici jako inovativní specialista na pícninářskou techniku a ukázala, že nové dimenze existují i v segmentu rotorových obracečů a čechračů.


Prospekty ke stažení :

Krone - obraceče píce

   Obraceče píce Krone


Fotogalerie taženého obraceče píce Krone KWT 2000 :

Krone - tažený obraceč píce KWT 2000 Krone - tažený obraceč píce KWT 2000 Krone - tažený obraceč píce KWT 2000 Krone - tažený obraceč píce KWT 2000
       
Krone - tažený obraceč píce KWT 2000 Krone - tažený obraceč píce KWT 2000 Krone - tažený obraceč píce KWT 2000 Krone - tažený obraceč píce KWT 2000

Chcete více informací o obracečí Krone KWT 2000 ? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej zemědělské a komunální techniky

Prospekty ke stažení :


Rozvíjíme rodinné hodnoty - tradice, spolehlivost a solidnost.

+420 327 551 020


Autorizovaný prodejce strojů firem DEWULF, KUBOTA, KRONE, SMS Rokycany, KVERNELAND

© 2019, VOBOSYSTÉM s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing