Lisy na kulaté balíky s variabilní komorou Vario Pack

KRONE - lisy na kulité baliky Vario PackVysoké výkony při flexibilním nasazení
...práce bez poruch spolu s absolutně pohodlnou obsluhou a minimální náročností na servis – to jsou ty nejdůležitější vlastnosti nových lisů na válcové balíky s proměnnou komorou od KRONE. Lisy Vario Pack utváří balíky o průměrech od 1,0 do 1,5m, případně od 1,0 do 1,8 m. Rozhodující novinkou je kromě modulové stavby volitelné příslušenství jako je rotační řezací ústrojí Multi-Cut pro všechny typy, nebo tandemová náprava zajišťující dobrou manipulaci a mnoho dalšího. Přirozeně že KRONE používá i nadále tisíckrát ověřené příčkové dopravníky s dvěma nekonečnými pásy. Nespornými výhodami této techniky jsou: rovnoměrně tvarované, tvrdé a pevné balíky, pracuje bez zastavení balíku – a to i  při lisování krátkého a suchém materiálu. K tomu je třeba připočítat minimální ztráty způsobené odrolením materiálu, zredukovanou prašnost a v  neposlední řadě stojí snížení požadovaného příkonu.

KRONE - lisy na kulité baliky Vario PackKRONE-lisování s příčkovým řetězovým dopravníkem
Tyto systémy se vyznačují zcela minimální energetickou náročností. Díky krátké vzdálenosti mezi příčkami řetězového dopravníku se minimalizují ztráty odrolem a naproti tomu se zvyšuje tlak lisování a  dopravní schopnost. Jedinečná je schopnost tohoto lisu pracovat téměř za jakýchkoliv podmínek. Je jedno zda lisujete suchou nebo vlhkou senáž, seno nebo slámu!

Sběr:
Stále plynulý tok materiálu je na počátku korigován standardně dodávaným urovnávacím válcem. Je tak zabráněno nepravidelnému vkládání materiálu z nerovnoměrných řádků, a je tak zajištěno maximální využití kapacity lisu.

Perfektně vyřešeno:
KRONE Vario Pack - lisy na kulaté baliky - rotační řezací ústrojíRotační řezací ústrojí Multi-Cut protahuje proud materiálu plynule skrz nože. S tímto řezacím ústrojím můžete řezat ještě kratší a přesnější řezanku a zvýšit tak ještě o dalších 15% hustotu balíku, později lze ve chlévě takové balíky snadněji rozdělit. Do záběru může přijít až 17 nožů. To znamená, že teoretická délka řezanky může být 64mm.

Silně slisované balíky se stálým tvarem!
Pomocí tlakového ventilu můžete rychle, jednoduše a  přesně nastavit požadovanou sílu stlačení balíku.

KRONE Vario Pack - lisy na kulaté baliky - vyhazovač balíkůVýbava na přání – vyhazovač balíků:
Odložení balíku je garantováno vždy. Obtížné odkládání balíku je vyřešeno.

Velká zásoba pro dlouhé pracovní směny:
V prostornému zásobníku utěsněnému proti stříkající vodě a nepříznivým vlivům počasí lze uložit 2 – 3 role sítě, nebo až 10 rolí motouzu. Zásobník se dá ostatně i rychle a jednoduše doplnit. A to bez nebezpečných akrobatických výkonů na úzkých stupních nebo žebřících.

Nový druh konstrukce lisů na válcové balíky to umožňuje:
Používat tandemové nápravy libovolně u všech modelů. Tato portálová náprava se vzduchovými brzdami jako příslušenství na přání může být vybavena pneumatikami až do velikosti 19/45-17. Jejich přednosti jsou: rychlejší a rovnoměrnější práce na poli, rovnoměrnější sběr sběračem Pick-up, šetrnější vůči půdě. A na silnici se můžete (při odpovídající výbavě) přesunovat mezi pracovišti rychlostí až 40 km/h.


Chcete více informací o lisech Krone Vario Pack ? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej zemědělské a komunální techniky

Prospekty ke stažení :


Rozvíjíme rodinné hodnoty - tradice, spolehlivost a solidnost.

+420 327 551 020


Autorizovaný prodejce strojů firem DEWULF, KUBOTA, KRONE, SMS Rokycany, KVERNELAND

© 2019, VOBOSYSTÉM s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing