Krone - tažené obraceče s podvozkem KWT 7.82/6x7 - KWT 8.82/8 - KWT 11.22/10

Silné argumenty:

 • KRONE - obraceče píce KWT s podvoznemOctoLink:
  to jsou osmiprstové spojky – bezúdržbové a silné.
 • Bezúdržbová převodovka se soukolím ponořeným do polotekutého maziva.
 • Opotřebitelné dvojprsty Super C – prsty tloušťky 9,5 mm s 5 závity.
 • Hřebenového efektu je u strojů KRONE dosaženo díky rozdílné délce prstů.
 • Pevná trubková ramena rotoru.
 • Centrální nastavení hraničního obracení vlevo nebo vpravo.
 • Nastavení sklonu rotoru bez použití nářadí.
 • Hydraulické sklápění stroje z pracovní do přepravní polohy.
 • Rychle na cestě s vlastním přepravním podvozkem a s nízkou zvedací silou.
   

S přepravním podvozkemý
Nový tažený obraceč sena s čechračem Krone KWT 11.22/10

KRONE - obraceče píce KWT s podvoznempro velké pracovní šířky a malé tahače - tento úkol příkladně vyřešila firma Krone novým taženým rotorovým obracečem sena KWT 11.22. Díky speciálnímu přepravnímu podvozku a zavěšení spodních ramen vykazuje stroj KWT 11.22 již od výkonu traktoru 50 PS vynikající kvalitu obracení a rozprostírání, a to při pracovním záběru větším než 11m. 10 rotorů s malým průměrem zajišťuje rovnoměrné rozprostírání jak u vlhkého, tak u naschlého sena. Další výhoda nového KWT 11.22: Pro celý proces přestavování z přepravní do pracovní polohy je nyní nutný dvojčinný hydraulický okruh na tahači, protože firma Krone začlenila do stroje automatické sekundární ovládání sklápění. To znamená, že je-li obraceč sklopený dolů do pracovní polohy, sklopí se přepravní podvozek automaticky nahoru do parkovací polohy. 


Kromě těchto vlastností láká stroj KWT 11.22 také svým rozchodem kol 2,40 m, který zaručuje, že stroj jede za tahačem klidně a bezpečně i při rychlostech kolem 40 km/h. Také údržba nového KWT 11.22 nabízí jen to nejlepší: uzavřené pohony rotorů běží bezúdržbově v tekutém mazivu, prstové spojky Krone OctoLink pracují bez opotřebení a není nutné je mazat. U držáků prstů sází Krone i u stroje KWT 11.22 na trubkové profily; pro prsty používá Krone výhradně materiál Super-C o průměru 9,5 mm, s pěti závity a spolehlivou pojistkou proti ztrátě prstů. Další charakteristika prstů Krone: Jsou různě dlouhé a pracují vždy rovnoběžně se zemí, přičemž nedochází ke znečištění píce. Tak jako všechny obraceče sena Krone je i KWT 11.22 sériově vybaven nastavováním úhlu rozprostírání od 12 do 19 stupňů bez použití nářadí. Hraniční shazování vlevo a vpravo se ovládá hydraulicky, centrálně z traktoru.

 

KRONE - obraceče KWT - osmiprstová spojka OctoLinkBezúdržbové v polotekutém tuku:
Polotekutý tuk pro pohon rotoru: to je bezúdržbový pohon, který přesvědčí svým klidným chodem. Veškeré síly zachycuje velký profil rámu čtyřhranného průřezu.

OctoLink:
to jsou osmiprstové spojky pohonu KRONE, zcela bezúdržbové, pevné, a to ve všech polohách. OctoLink je robustní, nepotřebuje mazat a zajišťuje pohon rotorů v jakékoliv poloze.

Zcela zásadní:
Pro stejnoměrné rozložení píce : ramena rotorů pracují ve vzájemném překrytí na dlouhé dráze a zajišťují tak perfektní rozprostření vrstvy; ideální předpoklad pro zajištění kvalitní píce.

Prsty to začíná:
Super C-prsty o tloušťce 9,5 KRONE - obraceče píce KWT s podvozkemmm a 5 závity dosahují vysoké elasticity. Znečištěná píce? Ne, děkuji! Vnitřní prst je kratší než vnější. Tady nevniká žádný prst do půdy. Lepší a čistší píce je dosaženo díky „Hřebenovému efektu od KRONE“.

Nastavení optimálního sklonu prstů:

Vždy optimální nastavení sklonu prstů: Díky šroubu se šestihrannou hlavou a samostatným excentrem je možné bleskurychle zajistit tři různé polohy dvojprstu. Speciální zarážka na koncích ramen rotoru znemožňuje ztrátu prstů.

Pro tvrdé podmínky nasazení:
Velmi stabilní rameno rotoru (profil trubky 38 x 4 mm), upevněné ve šroubovaném mezikruží vydrží i těžké podmínky nasazení.

KRONE - obraceče KWT - nastavení uhlu sklonu rotoruÚhel sklonu rotoru:
Čechrání nebo obracení: Úhel sklonu rotoru lze měnit bez použití nářadí změnou umístění čepu do požadovaného otvoru děrované kulisy. Tento mechanismus umožňuje nastavit sklon v rozsahu od 12° do 19°.
Sériově je stroj dodáván s velkými balónovými pneumatikami pro lepší tlumení při jízdě a lepší kopírování terénu.

Zleva doprava nebo obráceně
Již nikdy více bez: Hraniční obracení je nyní již v sériové výbavě každého rotorového obraceče značky KRONE. Podle typu stroje může být centrální ovládání mechanické prostřednictví páky, nebo hydraulické. Všechna kola jsou řízena táhlem. Toto nucené řízení umožňuje nejenom hraniční obracení, ale pomáhá také při obracení na souvrati ve svahu.

KRONE - obraceče KWT - nový koncept podvozkuDoprava
Nová koncepce podvozku pro větší bezpečnost a rychlost: Přepravní rychlost s tímto podvozkem je schválena do 40 km/hod.

Robustní a dobrý:
Tříbodový závěs s oporou. Při odpojení stroje se sklopí opěrná noha a následně se zavěsí kloubový hřídel jednoduše do držáku na rámu. I po odpojení stojí rotorový obraceč KRONE absolutně bezpečně.

Nejpohodlnější obsluha:
Obsluha rozloží stroj z přepravní do pracovní polohy a zpět z kabiny traktoru jedním jednočinným hydraulickým válcem. Předpětí pružin zajišťuje spolehlivé rozložení stroje i v extrémních podmínkách.

Na přání:
Ke všem rotorovým obracečům KRONE lze objednat i přídavné převodovky pro noční shrnování.


Prospekty ke stažení :

Krone - tažené obraceče s podvozkem řady KWT

   Tažené obraceče s podvozkem řady KWT


Fotogalerie tažených obracečů s podvozkem řady KWT :

Krone - tažené obraceče s podvozkem řady KWT Krone - tažené obraceče s podvozkem řady KWT Krone - tažené obraceče s podvozkem řady KWT Krone - tažené obraceče s podvozkem řady KWT
       
Krone - tažené obraceče s podvozkem řady KWT Krone - tažené obraceče s podvozkem řady KWT Krone - tažené obraceče s podvozkem řady KWT Krone - tažené obraceče s podvozkem řady KWT

Chcete více informací o obracečích Krone KWT s podvozkem ? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej zemědělské a komunální techniky

Prospekty ke stažení :


Rozvíjíme rodinné hodnoty - tradice, spolehlivost a solidnost.

+420 327 551 020


Autorizovaný prodejce strojů firem DEWULF, KUBOTA, KRONE, SMS Rokycany, KVERNELAND

© 2019, VOBOSYSTÉM s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing