KRONE - sběrací a dávkovací vozy MX

MX – příjemné sbírání

  • Krone - sběrací a dávkovací vozy Krone MX

MX: Nová generace sběracích a dávkovacích vozů od firmy KRONE postavila srovnatelné parametry výš. S těmito vozy si kupujete zkušenosti a odbornost ve výrobě sběracích vozů, protože KRONE reaguje na požadavky z praxe. Inovace, jako je neřízené sběrací ustrojí EasyFlow, velký řezací a podávací rotor, stranově sklopný nosník nožů a v přední časti snížené dno korby, garantují vysokou výkonnost. Přitom vůz nevyžaduje velký příkon a  nabízí větší komfort při obsluze. Vyniká minimální údržbou i opotřebením.

Sběrací ustrojí EasyFlow
Krone - sběrací a dávkovací vozy Krone MX - sběrací ustrojé EasyFlowFirma KRONE  nabízí v EasyFlow jako první neřízené sběrací ustrojí bez vodící dráhy. Klíčovým řešením je speciální tvar pozinkovaných stíracích plechů. Ty zajišťují plynulý tok sbírané hmoty při zatahovaní prstů. EasyFlow může pracovat ve vyšších  otáčkách, a tak sbírat čistěji při větší výkonnosti.

Řezací a podávací rotor vozu MX
Rotor má šířku 1.640 mm a tvoří ho osm řad spirálovitě uspořádaných pracovních hrotů. Díky obrovskému průměru 880 mm dosahuje enormní hltnost. Na hrotech jsou navařeny 17 mm široké hardoxové pásky, které zaručují vysoce kvalitní řez a šetrný posun píce bez tvoření kaše. Pohon rotorů u vozů MX 320 a MX 350 zajišťuje bezúdržbová převodovka s čelním ozubením v olejové lázni. U staršího provedení pod označením  MX 310 je rotor poháněn velmi silným 1,5" řetězem.Krone - sběrací a dávkovací vozy Krone MX - řezací a podácací rotor

Robustní rám a nástavba
Na základě toho vyrábíme sběrací vozy řady MX se zvláště robustním rámem a nástavbou. Neboť KRONE ví, že stabilita se léty vyplatí. A tak se nám to podařilo s vozem, který má nejen v přední části snížené dno, ale je zvlášť výkonný a lehce obsluhovatelný.

Robustní a lehký pro jízdu
Při posuzování sběracích vozů nelze hodnotit jen nakládací objem, délku a kvalitu řezanky. Významnou roli hraje potřebný příkon, odpovídající výkonnost a zacházení se sklízenou hmotou. A to se podařilo vyřešit zejména snížením dna korby vozu v přední části. Zkrátil se tak dopravní kanál a snížil tlak při dopravě hmoty. Výsledkem je šetrné zacházení s pící, snížený potřebný příkon a zvýšilo se tempo plnění vozu. Skloněné dno v přední části korby nejenže zvyšuje plnící objem vozu, ale přispívá významně k jeho lepšímu celkovému naplnění.

Jednoduše a pohodlně
Krone - sběrací a dávkovací vozy Krone MX - výměna nožůVýměna nožů se provádí na jejich nosníku sklopeném vedle sběracího vozu. Vozy MX nabízejí obsluze tímto konstrukčním řešením vysoký komfort při servisu. Na levé straně vozu je centrální ovládání pro sklopení a vyklopení nosníku nožů. Zde se také provádí jejich kompletní výměna. Šetříme čas bez obcházení soupravy. A tak to funguje: Nejdříve se hydraulicky sklopí celý nosník. Nastavením nožů do nulové polohy se také dosáhne jejich odjištění. Nakonec je nosník pomocí páky odjištěn a vyklopen vlevo podél sběracího vozu. Pak se velmi lehce dají jednotlivé nože vyjmout směrem nahoru. Odjištění druhé pravé strany nosníku nožů se děje automaticky při jeho vyklápění.Krone - sběrací a dávkovací vozy Krone MX

MX – inovace v konstrukci
Sběrací vozy AX 250 L a AX 280 L vybavené hydraulicky sklopnou laťkovou nástavbou jsou ideální sklizňovou technikou s vysokou výkonností a rozmanitostí v nasazení. Neřízené sběrací ústrojí EasyFlow, řezací rotor, stranově sklopný nosník s 32 noži a v přední části snížené dno vozu jsou ústrojí, která přesvědčují v každodenním nasazení.

MX 310 GL, MX 350 GL
Velkoobjemové sběrací vozy s celokovovou nástavbou

Krone - sběrací a dávkovací vozy Krone MXMnohostrannost a výkonnost: Základem je velký výkon a mnohostranné možnosti nasazení při sběru a řezání píce nebo při přímém odvozu od řezačky. Toto zvládají velkoobjemové řezací a sběrací vozy MX 320 GL a MX 350 GL se stabilní celokovovou nástavbou o objemu 32 m³ a 35 m³ (DIN 11714) na výbornou. Proto jsou vhodné jak pro velké zemědělské podniky, tak i pro podnikání ve službách pro jiné farmy. Vozy MX jsou výsledkem více jak desetiletých zkušeností ve výrobě sběracích vozů i dobré a úspěšné spolupráce s praktiky.

MX 320 GD, MX 350 GD
Velkoobjemové sběrací vozy s celokovovou nástavbou a dávkováním

Krone - sběrací a dávkovací vozy Krone MX - dávkovací válcePro universální nasazení: Pod označením AX 250 D se skrývá sběrací vůz o objemu 25 m³ podle DIN 11741pro krátkou řezanku vybavený řezacím a podávacím rotorem, sklopnou nástavbou na suchou hmotu a dávkovacími válci. Jako všechny vysoce výkonné vozy KRONE disponuje také tento typ vnikající úrovní zpracování, prvotřídní výbavou a komfortním ovládáním.

Kvalitní senáž skrznaskrz
Vozy MX GD mají dva nebo na přání tři dávkovací válce. Jejich velký průměr 470 mm, hranatý tvar a vyšší otáčky spodních válců zajišťují špičkové rozvrstvení píce a vysoký výkon.

Odpružené tandemové nápravy pro řadu vozů MX
Krone - sběrací a dávkovací vozy Krone MX - tandemová nápravaVlastní volba správného podvozku, pneumatik a brzd nabírá stále větší význam zejména s ohledem na narůstající celkovou hmotnost a víceúčelovost při nasazení vozů řady MX. Lze je totiž nasadit jako sběrací vozy nebo odvozové návěsy pro řezačku jak na rovinách, tak i na svazích. Odpružený vlečený podvozek s pneu do 20" a Boogie agregát s pneumatikami do 26,5“ jsou osazeny vysoce kvalitními čtyřkolovými brzděnými tandemovými nápravami, které splňují přesně vaše požadavky pro přepravu.

Ovládání zcela dle Vašeho přání

Medium“ „Komfort“ „ISOBUS“
Krone - sběrací a dávkovací vozy Krone MX - ovládáníKomfortní ovládání musí vyhovovat. Řezací a dávkovací vozy KRONE AX a MX mohou být vybaveny příslušným ovládáním dle modelu a individuálních požadavků uživatelů. K volbě jsou připraveny různé varianty „Medium“, „Komfort“ a „ISOBUS“ s možností ovládacího terminálu CCI. Tento CCI terminál umožňuje neomezené využití u strojů vybavených systémem  ISOBUS od různých výrobců.

  • Komfortní
  • Vhodný pro Load-Sensing
  • Komfortní ovládání s nakládací automatikou na přání
  • CCI-ISOBUS na přání: jeden pro všechny nakládací automatiky se senzory výšky naplnění a stlačení = plný vůz
  • CCI-ISOBUS na přání: jeden pro všechny!

Ovládání „Medium“ pro AX L/GL a MX GL
Toto ovládání slouží ke zvedání a spouštění nožů, otevírání a uzavírání zadního čela, pro ovládání přípojné oje, sběracího ústrojí, příčkového dopravníku a zapínání či vypínání pracovního světla.
Ovládání „Medium“ pro AX D/GD a MX GD
Toto ovládání obsahuje všechny funkce jako předcházející systém “Medium“ pro sběrací vozy. Má však ještě další tlačítka, kterými lze regulovat na stupnici zobrazenou rychlost posuvu příčkového dopravníku.
Krone - sběrací a dávkovací vozy Krone MX - ovládáníOvládání „Komfort“ s terminálem pro vozy AX 250D/GD, AX280 GL/GD a MX GL/GD
S ním můžete ovládat všechny funkce při sběru a vykládce, provádět diagnostiku, sledovat počet fůr nebo hodnotu pracovního času. Jeho součástí je také řízení automatického plnění vozu.

Volitelná nakládací automatika
Nakládací automatika pro vozy s celokovovou nástavbou AX a MX je volitelná včetně ovládání „Komfort“. Systém automatického nakládání využívá senzor, který snímá stlačení píce a je umístěn v přední stěně. Výšku naplnění sleduje další senzor, který u vozů AX je spínaný prsty v horní části předního čela, a u vozů MX sklopnou horní deskou. Při plnění se musí oba senzory sepnout, pak dojde k posunu příčkového dopravníku. Tak je vůz plynule zaplněn od předního až k zadnímu čelu. Řidič není zatížen starostí o naplnění vozu a přitom v něm nezůstávají žádná prázdná místa.


Prospekty ke stažení :

KRONE - sběrací a dávkovací vozy MX

   Sběrací a dávkovací vozy Krone MX


Fotogalerie sběracích a dávkovacích vozů Krone MX :

Krone - sběrací a dávkovací vozy řady MX Krone - sběrací a dávkovací vozy řady MX Krone - sběrací a dávkovací vozy řady MX Krone - sběrací a dávkovací vozy řady MX
       
Krone - sběrací a dávkovací vozy řady MX Krone - sběrací a dávkovací vozy řady MX Krone - sběrací a dávkovací vozy řady MX Krone - sběrací a dávkovací vozy řady MX
       
Krone - sběrací a dávkovací vozy řady MX Krone - sběrací a dávkovací vozy řady MX Krone - sběrací a dávkovací vozy řady MX Krone - sběrací a dávkovací vozy řady MX
       
Krone - sběrací a dávkovací vozy řady MX Krone - sběrací a dávkovací vozy řady MX Krone - sběrací a dávkovací vozy řady MX Krone - sběrací a dávkovací vozy řady MX
       
Krone - sběrací a dávkovací vozy řady MX Krone - sběrací a dávkovací vozy řady MX Krone - sběrací a dávkovací vozy řady MX Krone - sběrací a dávkovací vozy řady MX

Chcete více informací o víceúčelovém voze KRONE MX ? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej zemědělské a komunální techniky

Prospekty ke stažení :


Rozvíjíme rodinné hodnoty - tradice, spolehlivost a solidnost.

+420 327 551 020


Autorizovaný prodejce strojů firem DEWULF, KUBOTA, KRONE, SMS Rokycany, KVERNELAND

© 2019, VOBOSYSTÉM s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing