Kubota - komunalní traktory řady M40
(M 6040 / M 7040 / M 8540 / M 9540)

Kubota - univerzální traktory řady M40

Nová řada kolových traktorů M40 s novými technologiemi je navržena, aby poskytovala maximální výkon a pohodlí.

CDI - centrální přímé vstřikování
Systém přímého vstřikování E-CDIS nabízí unikátní kombinaci vyššího výkonu, spolehlivosti a lepší spotřeby paliva, takže svoji práci dokončíte rychleji a efektivněji. Tyto motory nabízejí nižší hladinu hluku, takže obsluha není vystavena stresu a pociťuje menší únavu. Motory série M jsou v souladu se standardy emisí IIIA, takže si můžete být jisti, že provozujete čistší motor.

Převodovka F15/R15 (M6040/M7040)
Synchronizovaných pět převodů na hlavní převodovce a tři na redukční převodovce včetně velmi pomalé rychlosti celkem tvoří 15 rychlostí vpřed a 15 vzad.

Převodovka F18/R18 a F36/R36 (M8540/M9540)
Synchronizovaných ŠEST převodů na hlavní převodovce a tři na redukční převodovce včetně velmi pomalé rychlosti celkem tvoří 18 rychlostí vpřed a 18 vzad pro modely s kabinou i ROPS. Další redukce Hi-Lo tvoří celkem 36 převodů vpřed a 36 vzad pro modely s kabinou. Tuto funkci využijete zejména při velkém zatížení a prací v proměnlivém terénu.

Hydraulický REVERS
Změna směru jízdy vpřed/vzad pod zátěží je nyní jednoduchá díky reversátoru série M. Je montován na sloupku řízení a obsluhován levou rukou. Usnadňuje připojení pracovního nářadí a ulehčuje práci s čelním nakladačem.

Nově navržená kabina
Kabina série M byla zcela přepracována. Zaoblené sklo zlepšuje výhled a  zvětšuje prostornost. Výška kabiny poskytuje více místa na hlavu a  většina ovladačů byla přemístěna pro snadnější ovládání. Nyní je standardně dodávána klimatizace s optimalizovaným prouděním vzduchu ze sloupku řízení.

Brzdný systém
Traktory série M jsou vybaveny hydraulickým brzdným systémem pracujícím na všechna čtyři kola, který vyžaduje minimální ovládací sílu a  automaticky připojuje pohon 4x4 při brzdění. M8540 a M9540 jsou vybaveny zámkem převodovky při parkování.

Nezávislé PTO
Nezávislé hydraulické PTO zvyšuje produktivitu. Je možné jej připojit a  odpojit pouhým stisknutím tlačítka.

Hydraulika a PTO
Tyto traktory jsou vybaveny hydraulickým čerpadlem o výkonu 61 l/min (M6040 a M7040) nebo 64.4 l/min (M8540/M9540 pro univerzálnější použití. Se zlepšenou kapacitou zdvihu na 2.300 kg (M6040 a M7040) a 4.100 kg (M8540/M9540. Použití nejtěžších nástrojů je nyní možné.

Samosvorný diferenciál
Standardně dodávaný samosvorný diferenciál pomáhá udržovat stabilní rychlost při trakci na pravé nebo levé straně stroje. Umí na opačnou stranu traktoru přenést výkon, a tak zabezpečit stabilní a bezstarostný pohyb stroje například při orání, kde je potřebná trakce. Zámek diferenciálu je standardní výbavou na zadních kolech.

Hydraulické připojení systému 4x4
Buďte produktivní a systém 4x4 zapněte i vypněte bez zastavování -  například při vyjetí pole na silnici. Jeden jednoduchý vypínač to zvládne za Vás.


Prospekty ke stažení :

Kubota - univerzální traktory řady M40

Univerzální traktory Kubota řady M40

Kubota - univerzální traktory řady M40

Technické údaje traktorů Kubota M40

Prohlédněte si detaily traktorů Kubota řady M40 :

Kubota - traktory řady M40

Kubota - traktory řady M40

Kubota - traktory řady M40

Kubota - traktory řady M40

Kubota - traktory řady M40

Kubota - traktory řady M40

Chcete více informací o traktorech Kubota řady M40 ? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej zemědělské a komunální techniky

Prospekty ke stažení :


Rozvíjíme rodinné hodnoty - tradice, spolehlivost a solidnost.

+420 327 551 020


Autorizovaný prodejce strojů firem DEWULF, KUBOTA, KRONE, SMS Rokycany, KVERNELAND

© 2018, VOBOSYSTÉM s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing