Kverneland - otočné nesené pluhy

Kverneland - pluhy řady EG

Kverneland - nesené pluhy řady EGPluh EG je dodávaný ve 3 - 6 radličném provedení. Je to nejkomfortnější nesený pluh z nabídky Kvernelandu. Záběr tohoto pluhu je hydraulicky měnitelný v rozsahu 30 – 50 cm. Každé orební těleso je uchyceno na rámu šroubem procházejícím tepelně zpracovanými pouzdry. Ve spojení s indukčně zpracovaným rámem je zde zajištěno otočné spojení, které nepotřebuje žádnou údržbu.
Jištění proti kamenům je zde z listových pružin – patentovaný systém Auto – reset. Jako u všech pluhů Kverneland je i zde použit tepelně zpracovaný rám, který má profil 100 x 200 mm při použití závěsné hlavy 200. Je-li použita závěsná hlava 300, má rám profil 120 x 200 mm a pluh může být agregován s traktory o výkonu až 300 koní. Robustní otočný čep na závěsné hlavě má průměr 120 mm u hlavy 200 a 150 mm u hlavy 300. Tento pluh může být vybaven sequenčním ventilem pro snadné otáčení na souvrati, nebo paměťovým ventilem, který slouží pro zachování stejného pracovního záběru před i po otočení pluhu. Světlá výška pod rámem je 70 nebo 75 cm. Rozestup tělěs na rámu je 85 nebo 100 cm.


Kverneland - pluhy řady LB

Kverneland - nesené pluhy řady LBPluh LB je konstrukčně shodný s pluhem EG. Jištění proti kamenům je zde střižným šroubem. Světlá výška pod rámem je 70 nebo 80 cm.
Na oba pluhy lze namontovat integrovaný pěch Packomat.
Široká paleta příslušenství je shodná jako pro ostatní pluhy Kverneland.


Kverneland - pluhy řady ES / LS 

Kverneland - nesené pluhy řady ES / LSNesený obracecí pluh robustní konstrukce. Hlavní rám pluhu 150 x 150 mm je tepelně a indukčně zpracován. Závěsná hlava otoče 200 je vhodná pro traktory do 200 k. 
Pluhy řady ES / LS jsou  konstruovány pro zavěšení půdního pěchu Packomat. Ke tří a čtyřradličnému provedení je možno přidat jeden pár orebních těles. Kverneland Auto–reset systém je nepřekonatelný v kamenitých podmínkách a je nejjednodušší a nejspolehlivější na trhu. Kdykoliv narazí pluh na překážku, orební těleso se nadzvedne a potom se zase vrátí na původní místo, jednoduše a účinně.
Pluh ES / LS je  vybaven plynulou změnou záběru VARIOMAT, která umožňuje optimální zkombinování výkonu traktoru a pluhu v daných podmínkách. S pluhem, který je vybaven VARIOMATEM, můžete orat na větší záběr, rychleji, lépe a za méně peněz. Dodává se v prodení 3 až 5 radlic.


Kverneland - pluhy řady ED

Kverneland - nesené pluhy řady EDPluh ED je dodávaný jako 3 - 6 radličný pluh jištěný patentovaným systémem listových pružin Auto-Reset. Záběr radlic může být nastaven přestavením šroubů na rámu. U pluhu s rozestupem radlic 100 cm v rozsahu 35, 40, 45 a 50 cm, u pluhu s rozestupem radlic 85 cm v rozsahu 30, 35, 40 a 45 cm. Na přání je možno zvolit rozestup radlic i 115 cm. Světlá výška je 70 nebo 75 cm.  Rám je z jednoho kusu oceli – tepelně zpracovaný. Tento pluh může být dodán v provedení s přídavnou radlicí. Přídavná radlice je spojena s hlavním rámem robustními deskami umístěnými uvnitř uvnitř rámu.
Závěsná hlava pro pluh s rámem o profilu 100 x 200 mm je typu 200 pro traktory do 220 koní. U provedení HD, kdy rám má profil 120 x 200 mm, pak typu 300  pro traktory do 300 koní. Točná hřídel pak má průměr 120 respektive 150 mm.
Díky tepelnému zpracování rámových částí má pluh EM nízký požadavek na zvedací sílu traktoru. Pro snadné otáčení na souvrati je tento pluh možno vybavit sequenčním ventilem.


Kverneland - pluhy řady LD

Kverneland - nesené pluhy řady LDModel LD je střižná varianta pluhu ED. Je to jeden z nejoblíbenějších pluhů díky své robustnosti a vhodnosti i do těch nejtěžších podmínek.
V tomto provedení je průchodnost radlic 70 nebo 80 cm.
Na oba typy pluhu je možné namontovat integrovaný půdní pěch Packomat.
Příslušenství pro tyto typy je shodné jako pro většinu ostatních pluhů Kverneland.


Kverneland - pluhy řady EM / LM

Kverneland - nesené pluhy řady EM / LMJe to robustní, kompaktní pluh jištěný patentovaným systémem listových pružin Auto reset. Je dodáván v provedení  s  3 – 5 orebními tělesy. Je vhodný i do těžších půd. Má pevně nastavený pracovní záběr. Tento záběr je volitelný při objednání stroje a to 35, 40, 45 cm na jednu radlici. Po vyrobení již není možné záběr měnit.
Rozestup radlic je 85 nebo 100 cm. Průchodnost, tedy světlá výška pod rámem, může být 70 nebo 75 cm. Rám pluhu může být nastaven o jednu radlici, dostáváme pak provedení 3+1 nebo 4+1.
Rám pluhu je z indukčně kalené oceli Kverneland o průřezu 150x150 mm. Je zde použita závěsná hlava 200, která je určena pro traktoty do 200 koní. Tato hlava má robustní otočný čep o průměru 120 mm.


Kverneland - pluhy řady VX

Kverneland - nesené pluhy řady VXLehký a kompaktní pluh jištěný střižným šroubem. Je dodáván v provedení  s 3 – 5 orebními tělesy. Je určen do lehkých až středních půd.Má krokové nastavení pracovního záběru každé radlice samostatně. Záběr se mění přestavením excentrického segmentu na rámu v rozsahu 30,35,40,45 cm pro rozestup radlic 85 cm,; 35,40,45,50 cm pro rozestup radlic 100 cm. Průchodnost, tedy světlá výška pod rámem může být 70 nebo 80 cm. Rám pluhu může být nastaven o jednu radlici, dostáváme pak provedení 3+1 nebo 4+1.
Rám pluhu je z indukčně kalené oceli Kverneland o průřezu   100x150 mm.
Je zde použita závěsná hlava 200, která je určena pro traktoty do 200 koní. Tatao hlava má robustní otočný čep o průměru 120 mm.
Jako u všech pluhů Kverneland vybavených závěsnou hlavou 200 je i pluhu VX možnost montáže integrovaného pěcu – Packomatu.
Pro všechny pluhy Kverneland je k dispozici široká paleta příslušenství.


Kverneland - řada Ecomat

Kverneland - řada EcomatEcomat je nářadí na přípravu půdy, kterým je půda promísena se zbytky slámy a z větší části i zaklopena. Jsou použita speciální tělesa, která jsou na rámu 65 cm od sebe. Při vysoké pojezdové rychlosti


Prospekty ke stažení :

Kverneland - nesené otočné pluhy

Kverneland - nesené otočné pluhy

Kverneland - nesené otočné pluhy Ecomat

Kverneland - nesené otočné pluhy Ecomat

Chcete více informací o nesených pluzích Kverneland ? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej zemědělské a komunální techniky

Prospekty ke stažení :


Rozvíjíme rodinné hodnoty - tradice, spolehlivost a solidnost.

+420 327 551 020


Autorizovaný prodejce strojů firem DEWULF, KUBOTA, KRONE, SMS Rokycany, KVERNELAND

© 2019, VOBOSYSTÉM s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing