Kverneland - secí stroje do mulče

Kverneland - secí stroje do mulče řady U-drill

Kverneland - secí stroje do mulče řady U-DrillKverneland U-drill je secí stroj pro přípravu půdy a setí při jedné operaci. Modulární konstrukce zaručuje univerzální použití v rozličných podmínkách. Velký zásobník na osivo, elektricky hnaná dvě výsevní ústrojí, nové secí botky CD se dvěma ocelovými disky, samostatně ovládané pracovní sekce či kompletní automatika na souvrati – vše z kabiny traktoru. To jsou jen některé základní přednosti tohoto secího stroje, který je plně ISO-Bus kompatibilní a umožňuje využití systému Geo control pro precizní zasetí.


Kverneland - secí stroje do mulče řady Accord MSC

Kverneland - secí stroje do mulče řady Accord MSC Secí stroj ACCORD MSC je kompaktní secí stroj s integrovanou diskovou sekcí na přípravu půdy. Zaručuje precizní zasetí veškerých plodin díky centrálnímu výsevnímu ústrojí  pro výsevky od 1,8 do 380 kg/ha. Přední a zadní pneumatikový pěch udržují zpracování půdy na přesně nastavené hloubce, která není tedy ovlivňována terénními nerovnostmi ani vychýlením závěsu traktoru. Diskovou sekci je možno ovládat z kabiny traktoru a tak nastavovat hloubku zpracování. Výsevní botka CX Mulch zaručuje bezproblémové zasetí ve všech podmínkách, jelikož má stálý přítlak 160 kg a je odpružena listovou pružinou Kverneland. Všechny ostatní pracovní sekce, včetně nápravy, jsou odpruženy pryžovými silentbloky.Tento secí stroj je navržen pro vysoké pracovní rychlosti při zachování vysoké přesnosti setí. Proto je také možnost vybavit tento secí stroj ovládacím terminálem Tellus, který je schopen pracovat s elektropohonem výsevního ústrojí a je ISO-Bus kompatibilní.
Tento secí stroj je určen díky své konstrukci jak pro setí do mulče, tak i do klasicky připravené půdy.
Vyrábí se v záběch 3 a 4 m v provedení pevném, 4; 4,5; 4,8 a 6 m v provedení hydraulicky sklopném.


Kverneland - secí stroje do mulče řady Accord MSC +

Kverneland - secí stroje do mulče řady Accord MSC +MSC + je varianta tohoto secího s možností přihnojení. Je zde navíc další dávkovací systém, který rozvádí hnojivo buď do botek, které mají dvojí vstup, nebo do diskové sekce, jak je vidět na obrázku. Je li hnojivo přiváděno do diskové sekce, pak je umisťováno mezi řádky setí. V případě aplikace do botky je pak hnojivo ve stejném řádku jako osivo. Záleží tedy na Vás, jaká forma je pro Vás vhodnější. Zda startovací dávka přímo k osivu, či spíše zásobní hnojení mezi řádky. V obou případech se zásadním způsobem nezvyšuje hmotnost secího stroje a je stále možné využívat jej i jako klasickou sečku.


Kverneland - radličkové secí storje řady Accord EVO s kapacitou zásobníku 2200 litrů 

Kverneland - radličkové secí stroje řady Accord EVOKverneland se rozhodl představit nový radličkový secí stroj Tine Seeder (dále jen TS) na nadcházející výstavě zemědělské techniky SIMA v Paříži. Při zachování principu jednoduchosti nový TS EVO přichází s navýšením objemu zásobníku na  1200 l / 1700 l nebo 2200 I a záběry od 4 do 6m. Vždy s možností volby meziřádkové vzdálenosti 12,5 nebo 15 cm.
Pro dosažení maximální průchodnosti stroje byla zvolena konfigurace radliček do 5 řad. Radličky, umístěné před každým opěrným kolem, zajišťují přesné kopírování terénu a stabilitu stroje za traktorem. Rozmístění radliček zaručuje rovnoměrné urovnání povrchu.
Radličky, které jsou určeny jak pro kultivaci tak současné setí, velmi málo vibrují a tím je docíleno přesného setí. Tyto S radličky jsou jištěny proti přetížení známým systémem Auto reset, který je používán u pluhů Kverneland. Tak je docíleno přítlaku 50 kg na každou radličku.
Dříve variantní výbava – rovné ostří radličky – se nyní stává základním prvkem stroje. Toto provedení zamezuje vytahávání kamenů z půdy a zároveň zlepšuje průchodnost stroje.  
Při konstrukci byl použit nový tříramenný rám s možností závěsu kat. II a III.Závěs je vybaven i oválnou dírou pro třetí bod, která se používá při výbavě stroje se zatlačovacími kolečky.
TS EVO je vybaven flotačními pneumatikami 11.5/80-15.3 (10PR), montovanými na středové rámové sekci, a dvěma podpěrmými koly 18 x 8.50-8 na křídlových sekcích. Toto rozmístění je použito z důvodu perfektního kopírování povrchu. Radličkami umístěnými před koly a minimální vzdáleností mezi koly a radličkami se dociluje výborného urovnání povrchu a klidného  průjezdu při setí i mimo směr zpracování půdy. Variantní výbava zahrnuje přední urovnávací řadů prutů a zahrnovací kolečka secích radliček. Dávkovací ústrojí Kverneland Accord je nasazeno na zásobník z boku v takové pozici, kdy je k němu velmi snadný přístup. Kalibrace je tedy velmi snadnou záležitostí. Zvláště v případě, že je secí stroj vybaven elektropohonem dávkovacího ústrojí. Kompaktní konstrukce zásobníku pomáhá udržet těžiště blízko traktoru, což umožňuje jeho zvýšenou kapacitu.


Kverneland - tažené pneumatické secí stroje řady Accord DG

Kverneland - tažené pneumatické secí stroje řady Accord DGTažený pneumatický secí stroj Accord DG má dvojité centrální výsevné ústrojí pro výsevky od 2 kg/ha do 380 kg/ha. Agregace do spodních ramen hydrauliky traktoru. Hydraulický pohon ventilátoru. Obsah zásobníku 6 000 l s plnící výškou 2800 mm. Centrální hydraulické nastavení nosníku botek. Kotoučové botky CX - ULTRA s maximálním přítlakem 80 kg na jednu botku. 96 ks botek pro  pracovní záběr 12 m - rozteč mezi botkami 125 mm. K výsevním botkám jsou integrovány zatlačovací rolny. Centrálně hydraulicky nastavitelná hloubka setí od 0 do 100 mm. Celková hmotnost prázdného secího stroje je 9200 kg. Nízkotlaké pneumatiky podvozku 800/45x26,5. Kypřiče stop za koly traktoru, resp. podvozku secího stroje. Na rámu nosníku botek může být integrován hydraulicky ovládaný, pružný, dělený smyk (CROSSBOARD) nebo 2 řady kultivátorových radliček. Za výsevními botkami jsou umístěny prutové zavlačovače - úhlově stavitelné s nastavitelným přítlakem. Přepravní šířka stroje pro přepravu po pozemních komunikacích je do 3 m. Hydraulicky sklopné znamenáky.


Prospekty ke stažení :

Kverneland - secí stroje U-drill

Kverneland - secí stroje U-drill

Kverneland - secí stroje Accord MSC

Kverneland - secí stroje MSC

Kverneland - secí stroje TS EVO

Kverneland - secí stroje Tine Seeder EVO

Kverneland - secí stroje Accord DG

Kverneland - secí stroje DG

Chcete více informací o secích strojích do mulče Kverneland Accord ? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej zemědělské a komunální techniky

Prospekty ke stažení :


Rozvíjíme rodinné hodnoty - tradice, spolehlivost a solidnost.

+420 327 551 020


Autorizovaný prodejce strojů firem DEWULF, KUBOTA, KRONE, SMS Rokycany, KVERNELAND

© 2019, VOBOSYSTÉM s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing