16.05.2014 09:00

Nová lesní nástavba pro Steyr MULTI ecotech

Značka Steyr představila novou lesní nástavbu pro traktory MULTI ecotech

Inovativní koncepce pro práci v lese, která je nyní k dispozici slavila svou premiéru na letošním TECHAGRU 2014. Nový ochranný rám zajišťuje dokonalou ochranu všech důležitých vnějších komponentů, jako je kapota, kabina, zadní blatníky a zadní okno. Tím je zajištěna maximální ochrana traktoru, ale hlavně obsluhy traktoru. Další ochranné prvky, které nelze na první pohled zjistit jsou spodní ochrana motoru, převodovky, zadní nápravy a hydraulické a palivové nádrže.

Steyr - nová lesní nástavba pro MULTI ecotech

Traktory Steyr Multi je určen pro maximální produktivitu od základu. Je vybaven 4 stupňovým Powershiftem s možností automatického řazení a rychlým nastavením ekonomických otáček pomocí dvojitého ručního plynu ECODRIVE™. Hydraulický systém může být vybaven výkonným axiálním hydrogenerátorem o výkonu až 100 l/min, který může být spojen až se 4 elektrohydraulickými okruhy, které můžete pohodlně ovládat pomocí joysticku z loketní opěrky. Skvěle se tak hodí ve spojení s čelním nakladačem, například pro pohodlnou nakládku dřeva.

Modely Multi jsou na výběr ve 3 výkonových hladinách – 95, 105 a 115 koní. Nejsilnější model dosahuje maximálního točivého momentu 461 Nm při 1500 min-1.

Steyr - nová lesní nástavba pro MULTI ecotech

Základem dobré obratnosti v lese jsou pneumatiky, kterými může být Steyr Multi vybaven. Jedná se pneumatiky Nokian MultiPlus se zesílenou konstrukcí a vyšší odolností a nižším tlakem na půdu v lesním provozu. Rozměry předních pneumatik jsou 500/65R24 a zadních pneumatik 600/65R34 s označením FORESTRY. Samozřejmostí jsou lesní ráfky s ochranou ventilku.

Traktory Steyr jsou do lesního programu nabízeny od výkonu 55 až do 269 koní.

Steyr - nová lesní nástavba pro MULTI ecotech

Chcete více informací o nové lesní nástavbě pro Steyr MULTI ecotech ? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej zemědělské a komunální techniky


Rozvíjíme rodinné hodnoty - tradice, spolehlivost a solidnost.

+420 327 551 020


Autorizovaný prodejce strojů firem DEWULF, KUBOTA, KRONE, SMS Rokycany, KVERNELAND

© 2019, VOBOSYSTÉM s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing