10.11.2011 10:11

Premiérové novinky CASE IH na AGRITECHNICE v hale 5

Představení nové řady MAGNUM CVX s inovativní plynulou převodovou CVT / Nový Maxxum s technologií Efficient Power / Nové řady sklízecích mlátiček pro rok 2012 / Technologie Efficient Power pro všechny stroje CASE IH / Koncepty pro zefektivnění Vašeho zemědělství.

Značka CASE IH prostřednictvím veletrhu AGRITECHNICA 2011 představí významné novinky ve všech svých klíčových řadách a výkonových třídách, navíc také dvě nové řady axiálních mlátiček. Hlavním exponátem vůbec poprvé představeným veřejnosti bude modelová řada MAGNUM CVX. Tato řada MAGNUMŮ v rámci svojí celoevropské premiéře se pyšní nově vyvinutou plynulou převodovkou spolu s technologií Efficient Power. Řada MAGNUM celkem nabízí šest modelů dosahující maximálního výkonu až 419 koní, což řadí model MAGNUM 370 CVX na pozici nejsilnějšího sériově vyráběného traktoru ve své kategorii.

Traktor Case IH Magnum 370
MAXXUM Efficient Power 2012 – všestranný a ekonomický

Nová řada MAXXUM EP bude také poprvé představena v Hannoveru. V rámci modelového roku 2012 nabízí nových šest modelů dosahujícího výkonu mezi 143 a 176 koňmi se čtyř nebo šesti válcovým motory  a systémem Common Rail, který elektronicky řídí vstřikování paliva do motoru.

Nová řada MAXXUM je vybavena několika technickými inovacemi včetně technologie Efficient Power, jehož hlavní částí je systém SCR, který snižuje množství výfukových plynů vypouštěných do ovzduší. Nové motory tak dosahují nižší spotřeby paliva při optimálním výkonu. Další výhodou Maxxumů je použití nového konceptu Multicontroller, který umožňuje ovládání všech funkcí traktorů na loketní opěrce. Systém ovládání nabízí stejnou logiku jako u traktorů PUMA, MAGNUM a STEIGER, poskytující vysoce komfortní systém řízení. Novinkou je možnost pohodlného elektrohydraulického ovládání čelního nakladače joystickem přímo z loketní opěrky Multicontroller.

Traktor Case IH Maxxum
PUMA s novými vlastnosti a technologií Efficient Power

Pro modelový rok 2012 řada traktorů PUMA nabízí další výhody v podobě několika klíčových „zlepšení“. Zaprvé jsou všechny modely vybaveny systémem Efficient Power, který přináší početné výhody v podobně úspory paliva při práci na poli i na silnici. Navíc současně dochází ke zvýšení výkonu motoru díky systému EPM. Tyto modely disponují motory, které optimalizují jejich výkon a zároveň výrazně snižují spotřebu paliva. Nové modely PUMA EP mohou být také vybaveny funkcí Power Beyond  (pohon hydromotorů) nebo managementem řízení předního tříbodového závěsu. Díky tomu lze jeho ovládání plně automatizovat a uložit do souvraťového managementu HMC.

Bezpečnější řízení – PUMA s inovativním ABS

Značka CASE IH také nabízí inovativní brzdový systém ABS na všech modelech PUMA s výkonem 130 až 270 koní.  Na přání je možno k pokročilému systému ABS nabídnout další funkce jako „Steer-by-ABS (řízení pomocí ABS). Nový systém ABS je kompatibilní jak pro vzduchové, tak ji pro hydraulicky brzděné přívěsy.

Pracujte s větší přesností – nové vybavení precizního zemědělství AFS

Systém precizního zemědělství se může také pyšnit počtem inovací prezentovaných v Hannoveru. Hlavním novinkou je nový dotykový monitor AFS PRO 700, který navzdory svojí nižší váze nabízí vyšší rychlost procesoru. Všechny řady traktorů STEIGER, MAGNUM, PUMA a MAXXUM jsou stejně jako mlátičky AXIAL FLOW uzpůsobeny na tento nový monitor, který může být jednotně integrován přímo do loketní opěrky Multicontroller. Dále byly přidány nové funkce pro umožnění sledování operací k plodině, takže lze snadno nahrávat specifická data. S pomocí GPS a korekčního signálu lze dosáhnout přesnosti řízení až na 2 cm.

První evropské představení nových sklízecích mlátiček AXIAL FLOW

AGRITECHNICA 2011 se také stala místem evropské premiéry dvou nových řad sklízecích mlátiček CASE IH. Obě řady „130“ a „230“ obsahují tři modely a řadu inovací a detailních vylepšení.
Technické srdce sklízecích mlátiček AXIAL-FLOW rotor, vyvinutý značkou CASE IH, je pro novou generaci mlátiček opět přepracován tak, aby co nejlépe vyhovoval měnícím se evropským sklizňovým podmínkám. Nový ST rotor pro řadu „130“ disponuje optimalizovanou geometrií. Díky novému, upravenému tvaru se snížila citlivost standardního nastavení pro všechny plodiny, zatímco se zvýšila výkonnost sklizně ve speciálních plodinách bez vlivu na kvalitu slámy.

Sklízecí mlátičky CASE IH pro rok 2012

CASE IH představuje nyní systém Efficient Power pro nové modely sklízecích mlátiček také ve spojení s novými motory s inovativním systémem čištění výfukových plynů. Je založen na systému selektivní katalytické redukce SCR, který upravuje spaliny až za motorem ve výfukovém potrubí.
Díky tomu je možné naladit nové motory mlátiček AXIAL-FLOW na nejvyšší možnou termodynamickou účinnost. Polní testy prokázaly, že spotřeba paliva se ve srovnání s konvenční technologií snížila o 10%. Současně motor vykazuje vyšší výkon, vyšší zálohu výkonu a rychlejší odezvu.

Chcete více informací o novinkách CASE IH pro rok 2012 ? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej zemědělské a komunální techniky

Kde nás najdete

VOBOSYSTÉM s.r.o.

Nová adresa:
Chmeliště 20

285 04 Vavřinec
 


Rozvíjíme rodinné hodnoty - tradice, spolehlivost a solidnost.

+420 327 551 020


Autorizovaný prodejce strojů firem DEWULF, KUBOTA, KRONE, SMS Rokycany, KVERNELAND

© 2019, VOBOSYSTÉM s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing