04.04.2014 09:00

Úspěch není náhoda

Buďte připravení na sezónu, úspěch není náhoda

Jaro je v plném proudu a s ním i polní práce. Právě jaro často odhalí nejrůznější nedostatky naší techniky, které je potřeba napravit na hlavní sezónu. Na to máme ještě nějaký čas. A právě jaro je pro většinu zemědělců ve znamení nákupu nové techniky. Ti musí dobře zvážit do jakých strojů a technologií budou investovat. Velmi důležitá je i „dobrá“ pořizovací cena.

Legendární Farmally už od 666.666 Kč

Traktory Farmall jsou pro CASE IH legendárním modelem, který se poprvé světu ukázal v roce 1923.
V roce 2011, došlo k jejich znovu zrození. Nabízí se ve třech modelových řadách A, C, U a Pro s různými stupni výbavy. V České republice se od jich představení velmi dobře ujaly a ukazuje se, že zemědělcům se líbí všechny modely a oceňují možnost si vybrat verzi podle svých potřeb a možností. Nejdostupnější Farmally A začínají cenově už na 666.666 Kč. U nás je neprodávanější model 85A. Zemědělci jím často nahrazují starší zetory, protože výbavou a zpracováním si výrazně polepší. Ti, kdo chtějí kompaktní traktor, mohou využít modelů Farmall 75C. Universální traktory 100 koní zastupují nejprodávanější modely Farmall U. Novinkou je jejich vyspělejší verze U Pro s Eco převodovkou, odpruženou kabinou s Multicontrollerem a výrazně silnější hydraulikou.  Akční zvýhodnění je připraveno na všechny Farmally.

Maxxum – maxximum muziky ve střední třídě

Traktory Maxxum letos přichází ve střední výkonové třídě s novým modelem CVX. Dá se předpokládat, že nároční čeští zemědělci si ho oblíbí jako CVX modely větší modelové řady PUMA. Maxxum CVX je špičkový model s velmi mnohostranným použitím. Od zpracování půdy, setí, přes sklizeň pícnin, manipulaci s čelním nakladačem nebo rychlou a efektivní dopravu. Nejsilnější model 130 CVX nabízí maximální výkon dokonce 163 koní. To už je opravdu dost výkonu. Kdo by měl zájem o klasickou mechanickou převodovku, může si zvolit ECO Semi Powershift.

Stošedesátka se jménem PUMA

V historii českého a slovenského zemědělství jsou stošedesátky hodně rozšířené. Většina těchto starých zetorů už dožívá nebo vyžaduje poměrně nákladné opravy. Navíc se změnila doba a jejich technická úroveň už nedostačuje.  Stošedesátka CASE IH PUMA Efficient Power je moderním řešením. Navíc s výkonem 203 koní je její název skoro zavádějící. Kompletní odpružení, komfortní kabina, silná hydraulika a dostatečně široké pneumatiky jsou zárukou, že si efektivně a pohodlně poradíte se vším, co potřebujete. Nač čím ještě váhat???

PUMA CVX – Evergreen

Traktory PUMA jsou ve výrobním programu od roku 2007. Od 2009 s unikátní CVX plynulou převodovkou CASE IH, která ukázala nový směr vývoje plynulých převod ovek. 4 mechanické rozsahy pro vyšší účinnost, dvojitá spojka, nejnižší otáčky motoru při max. rychlosti. K tomu extra výkonný motor, špičková kabina Multicontrollerem a systém APM automatického řízení produktivity. Tyto parametry ve spojení s rozumnou cenou těchto špičkových traktorů stojí za jejím prodejním úspěchem. PUMA CVX je totiž nejprodávanějším modelovou řadou s plynulou převodovkou v ČR. K nejprodávanějším modelům patří 160, 185 a 230 CVX. I velkých modelů je již v základní výbavě příprava na satelitní řízení AccuGuide, které volí víc a víc zemědělců. V loňském roce přišla PUMA navíc ještě s faceliftem kabiny, který přinesl spoustu malých vychytávek pro zpříjemnění práce.

Magnum – král polí, nyní s CVX

Žádné jiné traktory nejsou celosvětově proslavené tak, jako CASE IH Magnum. V loňském roce jsme oslavili výročí 25 let od zahájení jejich výroby v roce 1988. V letošním roce přichází na trh jejich nové modely s CVX plynulou převodovkou. Top model Magnum 370 CVX s výkonem 419 koní je v současnosti nejsilnějším klasickým kolovým traktorem. Zájem o něj rozhodně je, v současnosti na něj registrujeme několik objednávek přímo od českých zákazníků. Magnumy jsou traktory profesionálů. Proto jsme připravili pro letošní rok program „Magnum Professional“. Součástí tohoto akčního balíčku je kompletní AccuGuide zdarma ve spojení se zárukou mobility.

Case IH - úspěch není náhoda

Demo program – zažijte CASE IH na vlastní kůži

O moderních strojích CASE IH by se toho dalo napsat hodně. Nejlepší je však se o jejích přednostech přesvědčit osobně. Proto jsem spolu s CASE IH připravili rozsáhlý demo program, jehož součástí je 40 traktorů. Budeme mít k dispozici zástupce od všech novinek – Farmall U Pro, Maxxum CVX, Puma, Magnum CVX. Neváhejte a domluvte si předvedení strojů CASE IH.

Chcete více informací o akčních traktorech ? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej zemědělské a komunální techniky


Rozvíjíme rodinné hodnoty - tradice, spolehlivost a solidnost.

+420 327 551 020


Autorizovaný prodejce strojů firem DEWULF, KUBOTA, KRONE, SMS Rokycany, KVERNELAND

© 2019, VOBOSYSTÉM s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing