Příslušenství k bubnovým sekačkám

Kola vodící BDR-1200Kola vodící BDR-1200 slouží především pro bezpečnou přepravu stroje na místo sečení. Chrání tak oba sečicí disky od náhodného kontaktu s  vozovkou a výrazně usnadňuje obsluze komfort ovládání stroje. Snadným pohybem lze vodicí kola jak připojit tak je i odpojit od stroje.


Ochranný rám Rám ochranný BDR-1200 slouží jako přídavný bezpečnostní prvek stroje. Připevněním ochranného rámu na stroj BDR-1200 docílíte zvýšenou ochranu před možnými odletujícími předměty jak obsluhy tak především osob pohybujících se v blízkém okolí stroje. Ochranný rám nemá žádný vedlejší vliv na kvalitu a komfort sečení, je navrhnut tak aby splňoval veškerá bezpečnostní kritéria a nijak neomezoval v práci se strojem.


Sulka AV-650Sulka AV-650 pro připojení k mulčovačům F-600 a F-700 nebo dvoububnové sekačce BDR-1200. Je vhodná především pro snadné přemísťování stroje na větší vzdálenosti a pro sečení rozlehlých ploch. 

Délka x šířka x výška (mm): 1220 x 580 x 900
Brzda sulky: nožní
Rozchod kol (mm): 410
Rozměr kol sulky: 17 x 7 - 8
Hmotnost (kg): 40

Vari Power MeterVari Power Meter snímá přesně aktuální otáčky motoru a zaznamenává i jeho skutečnou dobu běhu v řádu jednotek minut, umožňuje tak přesné plánování servisních úkonů a zároveň ukazuje skutečně odpracované motohodiny stroje nebo motoru. VARI Power Meter je doporučen pro všechny jednoválcové 2-taktní i 4-taktní spalovací motory a je též použitelný pro všechny travní...

sekačky, mulčovače, malotraktory, zahradní traktory, křovinořezy, sněžné frézy, rotavátory, elektrocentrály, malé lodní motory, zahradní vysavače, řezačky asfaltu a  další motorové stroje.

Rozsah otáček VARI Power Meteru je v rozmezí 0  - 19 999 ot/min.

Instalace Vari Power Metru je velmi jednoduchá a  po zapojení je přístroj okamžitě připraven k použití. Přístroj je vybaven 2mi lithiovými bateriemi pro extra dlouhou životnost. Power Meter lze nainstalovat pomocí 2 šroubků nebo nalepit pomocí oboustranné samolepky, 3 až 4 zatočení snímacího kablíku kolem kabelu zapalovací cívky zabezpečí správnou funkci VARI Power Meteru.

Prohlédněte si detaily příslušenství k sekačkám :

Sulka AV-650

Sulka AV-650

Sulka AV-650

Sulka AV-650

Sulka AV-650

Sulka AV-650

Chcete více informací o příslušenství k sekačkám ? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej zemědělské a komunální techniky

Prospekty ke stažení :


Rozvíjíme rodinné hodnoty - tradice, spolehlivost a solidnost.

+420 327 551 020


Autorizovaný prodejce strojů firem DEWULF, KUBOTA, KRONE, SMS Rokycany, KVERNELAND

© 2019, VOBOSYSTÉM s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing