Prodej nových strojů Great Plains v platnosti od 05.10.2015 převzala společnost AGRI SYSTEM, a.s., http://www.agrisystem.cz, tel.: 327 551 023, e-mail:

Stroj pro předseťovou přípravu půdy SIMBA CULTIPRESS

SIMBA - stroje pro předseťovou přípravu půdy řady CULTIPRESS

CultiiPress je progresivní stroj pro předseťovou přípravu půdy určený pro těžké druhy půd. Jeho přednostmi jsou krátká masivní konstrukce, jednoduché seřízení a nízké nároky na opotřebitelné náhradní díly. Je velmi dobře využitelný v technologii s orbou i bez orby, lze agregovat samosatně za traktor nebo za stroj pro zpracování půdy. Pracovní záběry: 3,3 - 10m v taženém provedení.

Šetří čas, snižuje náklady a rovná pole

SIMBA - stroje pro předseťovou přípravu půdy řady CULTIPRESS

Dvě řady vzájemně překrytých radliček rozruší vrchní vrstvu půdy pro další zpracování. Radličky jsou připevněny na pružné slupici, která zajišťuje vyšší intenzitu vibrací a lepší zpracování půdy. Pružná slupice chrání pracovní těleso proti poškození a při vyjištění zajišťuje rychlý návrat do pracovní polohy. Pracovní hloubka je jednoduše regulovatelná po 2,5cm a slupici lze osadit šípovou radličkou nebo otočním dlátem.

SIMBA - stroje pro předseťovou přípravu půdy řady CULTIPRESS

Jednotlivé pásky smyku vstupují mezi prstence DD pěchu, čímž se urovnání pole a likvidace hrud stává bezkonkurenčně nejúspěšnější. Toto pantentem chráněné uspořádání efektivně likviduje hroudy proti ostré hraně DD pěchu, čímž je zajištěno jejich rozbití na jeden přejezd. Plně seřiditelný smyk lze plynule hydraulicky nastavovat a měnit tak intenzitu zpracování pro dosažení maximální účinnosti na různých půdách.

SIMBA - stroje pro předseťovou přípravu půdy řady CULTIPRESS

Rychlý start výdrolu díky pozitivní konsolidaci je velmi důležitý a dva překryté DD pěchy o průměru 600mm, kterými je CultiPress osazen jsou prokazatelně osvědčenými nástroji na cestě ke zdravé půdní struktuře. Zvrásněný DD profil je ideální pro následné setí, je odolný proti erozi a jiným povětrnostním vlivům. DD pěch výborně rovná pole. CultiPress se otáčí po pěchu, nevytváří tak koleje.

Oproti rotačním branám je jednodušší a nabízí vyšší výkonnost s nižšími provozními náklady. Oproti kompaktorům je kontrukčně jednodušší, kratší a má méně opotřebitelných náhradních dílů. Je schopen pracovat i při vyšší vlhkosti. Při práci půdu "nevaří", ale spoří půdní vláhu, což je velmi důležité.


Prospekty ke stažení :

SIMBA - stroje pro předseťovou přípravu půdy řady CULTIPRESS

Stroje pro předseťovou přípravu půdy Simba CULTIPRESS (EN)

Chcete více informací o strojích SIMBA CULTIPRESS ? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej zemědělské a komunální techniky


Rozvíjíme rodinné hodnoty - tradice, spolehlivost a solidnost.

+420 327 551 020


Autorizovaný prodejce strojů firem DEWULF, KUBOTA, KRONE, SMS Rokycany, KVERNELAND

© 2019, VOBOSYSTÉM s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing