Prodej nových strojů Great Plains v platnosti od 05.10.2015 převzala společnost AGRI SYSTEM, a.s., http://www.agrisystem.cz, tel.: 327 551 023, e-mail:

Profesionální podrývák SIMBA FLATLINER 500

SIMBA - profesionální podrývák řady FLATLINER 500

Profesionální podrývák modelové řady SIMBA Flatliner 500 je vybaven nejmodernější technologií Great Plains. Speciální slupice Pro-Lift s hroty a křídly poskytují velice efektivní odstranění zhutnělých vrstev půdy a pozitivní změnu jejího strukturování. Pracovní slupice jsou jištěny střižnými šrouby. Osvědčený a patentem chráněný DD pěch je standardní výbavou. Pracovní záběry: 3 - 4,5 m v neseném provedení.

FLATLINER, aneb umění podrývat

SIMBA - profesionální podrývák řady FLATLINER 500

Rozmístění podrývacích slupic na rámu ve tvaru "V" má pozitivní vliv na vysokou intenzitu rozrušení vrstev půdy zvýšením vertiálního pohybu a eliminuje vznik nežádoucího bočního zhutnění. Toto uspořádání pracovních těles se pozitivně projevuje i na nižším tahovém odporu podrýváku.

SIMBA - profesionální podrývák řady FLATLINER 500

Díky negativnímu úhlu podrývacích slupic nedochází k vynášení hrud,  kamenů, rostlinných zbytků a neúrodné půdy k povrchu. Slupice Pro-Lift lze osadit třemi typy křídel pro maximální přizpůsobení stroje lokálním podmínkám, zejména aktuální vlhkosti, a zajištění práce nad kritickou hloubkou.

SIMBA - profesionální podrývák řady FLATLINER 500

Při práci je výsledná pracovní hloubka zajištěna polohou DD pěchu. Pracovní hloubka slupic je seřiditelná do 55cm. Nastavení pracovní hloubky podrývání u modelu SIMBA FLATLINER 500 je velmi rychlé a jednoduché.

SIMBA - profesionální podrývák řady FLATLINER 500

Rychlý start výdrolu díky pozitivní konsolidaci je velmi důležitý a DD pěch je prokazatelně osvědčeným nástrojem na cestě ke zdravé půdní struktuře. Zvrásněný DD profil je ideální pro následné setí, je odolný proti erozi a jiným povětrnostním vlivům.

Přínosy podrývání by neměly být podceňovány, zejména ve vlhkém podzimu. Zdravá půdní struktura je pro dobrý růst kořenů, tedy zajištění vyšších výnosů, nezbytná. Jakékoli podpovrchové zhutnění musí být identifikováno a odstraněno. Díky využití nejnovětších technologií Great Plains Vám nabízíme perfektní řešení.


Prospekty ke stažení :

SIMBA - profesionální podrýváky řady FLATLINER

Profesionální podrývák SIMBA FLATLINER 500

Chcete více informací o podrývácích SIMBA FLATLINER 500 ? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej zemědělské a komunální techniky


Rozvíjíme rodinné hodnoty - tradice, spolehlivost a solidnost.

+420 327 551 020


Autorizovaný prodejce strojů firem DEWULF, KUBOTA, KRONE, SMS Rokycany, KVERNELAND

© 2019, VOBOSYSTÉM s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing