Prodej nových strojů Great Plains v platnosti od 05.10.2015 převzala společnost AGRI SYSTEM, a.s., http://www.agrisystem.cz, tel.: 327 551 023, e-mail:

Kombinace podrýváku a talířového podmítače SIMBA SLD

SIMBA - kombinace podrýváku a talířového podmítače řady SLD

SIMBA SLD je úspěšná kombinace podrýváku a talířového podmítače pro zpracování celého půdního profilu v jednom přejezdu. Na extrémě robustním rámu jsou osazeny hydraulicky jištěné podrývací slupice, dvě řady podmítacích talířů a DD pěch. SLD lze dodat s integrovanou výsevní jednotkou SIMBA OSR pro setí drobnosemenných plodin včetně řepky a závěsem pro agregaci s dalším taženým nářadím, například válcem. Pracovní záběry: 3 - 6 m v taženém provedení.

Dokonalá synergie podrývání a předseťové přípravy

SIMBA - kombinace podrýváku a talířového podmítače řady SLD

Vynikající průchodnost a přizpůsobivost je dána ojedinělým uložením slupic a domečků uvnitř talířů. Materiál je tak posouván na hladkou stěnu sousedního talíře. Domečky se pro lepší průchodnost otáčí s talíři. Plynule stavitelný úhel talířů v obou řadách dle aktuálních podmínek na poli je samozřejmostí. Průměr talířů je 610 mm.

SIMBA - kombinace podrýváku a talířového podmítače řady SLD

Slupice Pro-Lift jsou rozmístěny na "V" rámu, což vhodně zvyšuje intenzitu vertikálního pohybu půdy. Slupice lze osadit třemi typy křídel pro maximální přizpůsobení stroje lokálním podmínkám a zajištění práce nad kritickou hloubkou pracovních těles. Jednotlivé slupice jsou jištěny hydraulicky. Pracovní hloubka seřiditelná do 30 cm.

SIMBA - kombinace podrýváku a talířového podmítače řady SLD

Dobrá konsolidace patří mezi nejdůležitější součásti celého procesu zpracování půdy. Zajišťuje lepší strukturování, podpoří kapilaritu, udrží vláhu v půdě a srovná pole. Vhodnou volbou pěchu nebo válce můžete také zajistit významné snížení krátkodobých emisí CO2, což má příznivý vliv na životní prostředí, ale i udržení živin a organické hmoty v půdě. DD pěch je prokazatelně osvědčeným nástrojem na cestě ke zdravé půdní struktuře. Zvrásněný DD profil je ideální pro následné setí, je odolný proti erozi a jiným povětrnostním vlivům.

Modelová řada SIMBA SLD je pátou generací kombinovaných strojů pro zpracování celého půdního profilu v jedné jízdě od od Great Plains.  Angličtí konstruktéři ve stroji SIMBA SLD ztělesnili své nejdelší zkušenosti s těmito technologiemi v Evropě, které získávali od roku 1982. Tehdy byl na trh uveden fenomenální model SIMBA MONO.


Prospekty ke stažení :

SIMBA - kombinace podrýváku a talířového podmítače řady SLD

Kombinace podrýváku a talířového podmítače Simba SLD

Chcete více informací o podrýváku + podmítači SIMBA SLD ? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej zemědělské a komunální techniky


Rozvíjíme rodinné hodnoty - tradice, spolehlivost a solidnost.

+420 327 551 020


Autorizovaný prodejce strojů firem DEWULF, KUBOTA, KRONE, SMS Rokycany, KVERNELAND

© 2019, VOBOSYSTÉM s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing