Prodej nových strojů Great Plains v platnosti od 05.10.2015 převzala společnost AGRI SYSTEM, a.s., http://www.agrisystem.cz, tel.: 327 551 023, e-mail:

Stroj pro předseťovou přípravu půdy SIMBA UNIPRESS

SIMBA - stroje pro předseťovou přípravu půdy řady UNIPRESS

UniPress je progresivní stroj pro předseťovou přípravu půdy určený pro lehké a středně těžké druhy půd. Jeho přednostmi jsou krátká masivní konstrukce, jednoduché seřízení a nízké nároky na opotřebitelné náhradní díly. Je velmi dobře využitelný v technologii s orbou i bez orby, lze agregovat samosatně za traktor nebo za stroj pro zpracování půdy. Pracovní záběry: 4,6 - 8,2m v taženém provedení.

Šetří čas, snižuje náklady a rovná pole

SIMBA - stroje pro předseťovou přípravu půdy řady UNIPRESS

Dvě řady vzájemně překrytých radliček rozruší vrchní vrstvu půdy pro další zpracování. Radličky jsou připevněny na pružné slupici, která zajišťuje vyšší intenzitu vibrací a lepší zpracování půdy. Současně pružná slupice chrání pracovní těleso proti poškození a při vyjištění zajišťuje rychlý návrat do pracovní polohy. Pracovní hloubka je jednoduše regulovatelná po 2,5cm a slupici lze osadit šípovou radličkou nebo otočním dlátem.

SIMBA - stroje pro předseťovou přípravu půdy řady UNIPRESS

Jednotlivé pásky smyku vstupují mezi prstence DD pěchu, čímž se urovnání pole a likvidace hrud stává bezkonkurenčně nejúspěšnější. Toto pantentem chráněné uspořádání efektivně likviduje hroudy proti ostré hraně DD pěchu, čímž je zajištěno jejich rozbití na jeden přejezd. Plně seřiditelný smyk lze plynule hydraulicky nastavovat a měnit tak intenzitu zpracování pro dosažení maximální účinnosti na různých typech půd.

SIMBA - stroje pro předseťovou přípravu půdy řady UNIPRESS

Rychlý start výdrolu díky pozitivní konsolidaci je velmi důležitý a DD pěch o průměru 700mm, kterým je UniPress osazen je prokazatelně osvědčeným nástrojem na cestě ke zdravé půdní struktuře. Zvrásněný DD profil je ideální pro následné setí, je odolný proti erozi a jiným povětrnostním vlivům. UniPress se otáční po pěchu, navytváří tak koleje.

Oproti rotačním branám je jednodušší a nabízí vyšší výkonnost s nižšími provozními náklady. Oproti kompaktorům je kontrukčně jednodušší, kratší a má méně opotřebitelných náhradních dílů. Při práci půdu "nevaří", ale šetří půdní vláhu.


Prospekty ke stažení :

SIMBA - stroje pro předseťovou přípravu půdy řady UNIPRESS

Stroje pro předseťovou přípravu půdy Simba UNIPRESS

Chcete více informací o strojích SIMBA UNIPRESS ? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Prodej zemědělské a komunální techniky


Rozvíjíme rodinné hodnoty - tradice, spolehlivost a solidnost.

+420 327 551 020


Autorizovaný prodejce strojů firem DEWULF, KUBOTA, KRONE, SMS Rokycany, KVERNELAND

© 2019, VOBOSYSTÉM s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing