SMS Rokycany - stroje pro zpracování půdy a setí

Program výroby zemědělských strojů firmy SMS Rokycany představuje velmi širokou nabídku nářadí na zpracování půdy, setí a manipulační techniky, která je prostřednictvím obchodní sítě dodávaná do všech zemí Evropy.

SMS Rokycany - diskové brány DBx

Diskové brány DBx

Diskové brány jsou efektivním nářadím pro zpracování půdy po sklizni i  před setím. Vyznačují se především nízkými provozními náklady a  schopností zvládnout i nejtěžší půdní podmínky.

SMS Rokycany - diskové brány mulčovací

Diskové brány mulčovací

Diskové brány jsou efektivním nářadím pro zpracování půdy po sklizni i před setím. Vyznačují se především nízkými provozními náklady a schopností zvládnout i nejtěžší půdní podmínky.

SMS Rokycany - radličkové kypřiče

Radličkové kypřiče

Radličkové podmítače a kypřiče jsou univerzálním kultivačním nářadím pro mělké až středně hluboké zpracování půdy, které vyniká velmi dobrým mísícím účinkem.

SMS Rokycany - radličkové kypřiče řady řady FINIŠER

Radličkové kypřiče FINIŠER

Radličkový kypřič FINIŠER je nářadí pro mělké a středně hluboké zpracování půdy. Kombinace pracovních orgánů a jejich uspořádání umožňují využít i efektivně nářadí i při prvním posklizňovém zpracování půdy v minimalizačních technologiích.

SMS Rokycany - hloubkové kypřiče

Hloubkové kypřiče

Hloubkové kypřiče mají v moderních agrotechnických postupech nezastupitelnou úlohu a to zejména v pěstitelských postupech hluboko kořenících plodin, ale i jako prostředek upravující váhové poměry v půdě.

SMS Rokycany - válce

Válce

Válce patří k nejtradičtějšímu nářadí, které nechybí ve výbavě žádného farmáře a ve specifických podmínkách jsou nezastupitelné.

SMS Rokycany - kompaktomaty

Kompaktomaty

Kompaktomaty jsou základním nářadím v klasických – orebných agrotechnických postupech. SMS CZ nabízí spolehlivé nářadí pro všechny půdní podmínky.

Tisknout


Prodej zemědělské a komunální techniky


Rozvíjíme rodinné hodnoty - tradice, spolehlivost a solidnost.

+420 327 551 020


Autorizovaný prodejce strojů firem DEWULF, KUBOTA, KRONE, SMS Rokycany, KVERNELAND

© 2019, VOBOSYSTÉM s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing